Hoppa till huvudinnehåll
  1. Gratisstart
  2. Tidningar
  3. 50% rabatt på 7 nr av Allers

50% rabatt på 7 nr av Allers

Allers är en omtyckt veckotidning som kombinerar avkopplande läsning med praktiska tips för vardagen – från goda recept till pyssel och inspirerande reportage. Nu kan du välja bland flera smidiga prenumerationspaket som avslutas automatiskt. Perfekt för dig som vill testa tidningen utan bindningstid.

  • 7 nummer för 149 kr – 50% rabatt (spara 149 kr)
  • 26 nummer för 839 kr – 25% rabatt (spara 280 kr)
  • 52 nummer för 1 499 kr – ca 13% rabatt (spara 221 kr)

Det bästa erbjudandet just nu är 7 nummer för bara 149 kr – du får halva priset och sparar 149 kr direkt! Perfekt för dig som vill prova på Allers till låg kostnad utan att binda upp dig – beställ idag och få läsglädje varje vecka!

När kommer det ett nytt erbjudande?

Om du vill veta när det kommer ett nytt erbjudande som liknar det här kan du använda vår bevakningstjänst.

Fler gratis sätt att spara och tjäna pengar

Vill du har lite extrapengar på kontot och har lite dötid ibland, kanske sitter på bussen eller tåget, så prova att delta i betalda undersökningar. Det finns många appar och tjänster där man svarar på frågeformulär och får ersättning för det.

Gillar du att tävla och vill vinna gratis prylar? På sajten Bli en vinnare.com finns tävlingar från många olika företag, sajter och sociala mediekonton. Allt samlat på ett ställe.

En del gratistävlingar har vi samlat även här hos oss. Det kan vara utlottningar bland alla de som blivit kunder eller startat ett abonnemang. Ibland är det helt gratis att delta om du uppger epost och telefonnummer.

Upp till 55% rabatt på Hänt Extra just nu!

Få 44 nummer av Hänt Extra för endast 639 kr, en fantastisk rabatt på hela 55%! Perfekt för... Läs mer

Nyhetsbrev

Få gratis nyhetsbrev med nya erbjudanden och gratistips.

E-post:
Jag godkänner att data sparas enligt integritetspolicy.

↑ Till toppen av sidan