Hoppa till huvudinnehåll
  1. Gratisstart
  2. Tidningar
  3. Köp Buslätta Korsord – 6 nr för 274 kr

Köp Buslätta Korsord – 6 nr för 274 kr

Letar du efter korsord som är lättsamma men samtidigt underhållande? Då passar Buslätta Korsord perfekt. Under sommarkampanjen får du 6 nummer för 274 kr eller 13 nummer för 549 kr – båda alternativen avslutas automatiskt och skickas hem med fri frakt.

Perfekt för nybörjare och dig som gillar snabba lösningar

Buslätta Korsord är tidningen för alla som vill kryssa utan att fastna. Med tydliga ledtrådar, lagom långa ord och enkla bildkryss är varje nummer en stund av avkoppling – utan att det blir för svårt. Tidningen är också uppskattad av yngre läsare och den som vill komma igång med korsordslösning.

Välj att prenumerera själv eller ge bort som present. Det är ett kul och lättsamt sätt att hålla hjärnan igång, oavsett ålder eller erfarenhet.

När kommer det ett nytt erbjudande?

Om du vill veta när det kommer ett nytt erbjudande som liknar det här kan du använda vår bevakningstjänst.

Fler gratis sätt att spara och tjäna pengar

Vill du har lite extrapengar på kontot och har lite dötid ibland, kanske sitter på bussen eller tåget, så prova att delta i betalda undersökningar. Det finns många appar och tjänster där man svarar på frågeformulär och får ersättning för det.

Gillar du att tävla och vill vinna gratis prylar? På sajten Bli en vinnare.com finns tävlingar från många olika företag, sajter och sociala mediekonton. Allt samlat på ett ställe.

En del gratistävlingar har vi samlat även här hos oss. Det kan vara utlottningar bland alla de som blivit kunder eller startat ett abonnemang. Ibland är det helt gratis att delta om du uppger epost och telefonnummer.

Tidningen LasseMajas Detektivbyrå 3 nr 169 kr

Serietidningen LasseMajas Detektivbyrå erbjuder nu möjligheten att beställa 3 nr för 159 kr.... Läs mer

Nyhetsbrev

Få gratis nyhetsbrev med nya erbjudanden och gratistips.

E-post:
Jag godkänner att data sparas enligt integritetspolicy.

↑ Till toppen av sidan