Hoppa till huvudinnehåll

Kockkniv som tidningspremie vid prenumeration

Matlagningen blir så mycket roligare och bättre med en riktigt bra kockkniv. Ett sätt att få en ny kniv på är genom prenumeration på tidning. Genom ett tidningserbjudande kan man ibland få kockknivar på köpet som en premie. Såna kampanjer är det vi listar här på sidan. Vanliga knivmärken som brukar förekomma är Santoku och Fiskars.

Just nu finns det inga aktuella erbjudanden

Du kan bevaka kommande erbjudanden genom att fylla i din epost i formuläret nedan. Du får då ett mail så fort vi får in ett nytt erbjudande med kockkniv.
Epost:

Fler gratis sätt att spara och tjäna pengar

Vill du har lite extrapengar på kontot och har lite dötid ibland, kanske sitter på bussen eller tåget, så prova att delta i betalda undersökningar. Det finns många appar och tjänster där man svarar på frågeformulär och får ersättning för det.

Gillar du att tävla och vill vinna gratis prylar? På sajten Bli en vinnare.com finns tävlingar från många olika företag, sajter och sociala mediekonton. Allt samlat på ett ställe.

En del gratistävlingar har vi samlat även här hos oss. Det kan vara utlottningar bland alla de som blivit kunder eller startat ett abonnemang. Ibland är det helt gratis att delta om du uppger epost och telefonnummer.

Runner’s World – 3 nr för 390 kr

Vill du utvecklas som löpare och få pepp i brevlådan? Då är Runner’s World det... Läs mer

Nyhetsbrev

Få gratis nyhetsbrev med nya erbjudanden och gratistips.

E-post:
Jag godkänner att data sparas enligt integritetspolicy.

↑ Till toppen av sidan