Hoppa till huvudinnehåll

Löparjackor som premie med tidningsprenumeration

En löparjacka är en jacka speciellt anpassad för fysisk träning utomhus. De bästa löparjackorna tål regniga förhållanden och skyddar dig mot vindens kylande effekt. De brukar förekomma som välkomstgåva från olika träningstidningar som t.ex. i FORM eller Aktiv Träning.

Vi listar här nedanför alla erbjudanden med löparjackor vi har just nu. Vanliga märken som brukar förekomma på jackorna är Newline, Craft och Diadora.

Just nu finns det inga aktuella erbjudanden

Du kan bevaka kommande erbjudanden genom att fylla i din epost i formuläret nedan. Du får då ett mail så fort vi får in ett nytt erbjudande med löparjacka.
Epost:

Fler gratis sätt att spara och tjäna pengar

Vill du har lite extrapengar på kontot och har lite dötid ibland, kanske sitter på bussen eller tåget, så prova att delta i betalda undersökningar. Det finns många appar och tjänster där man svarar på frågeformulär och får ersättning för det.

Gillar du att tävla och vill vinna gratis prylar? På sajten Bli en vinnare.com finns tävlingar från många olika företag, sajter och sociala mediekonton. Allt samlat på ett ställe.

En del gratistävlingar har vi samlat även här hos oss. Det kan vara utlottningar bland alla de som blivit kunder eller startat ett abonnemang. Ibland är det helt gratis att delta om du uppger epost och telefonnummer.

28% rabatt på Fantomen

Just nu kan du få 6 nummer av Fantomen för endast 299 kronor, en rabatt på hela 28%. Med en... Läs mer

Nyhetsbrev

Få gratis nyhetsbrev med nya erbjudanden och gratistips.

E-post:
Jag godkänner att data sparas enligt integritetspolicy.

↑ Till toppen av sidan