Erbjudande med Populär Historia
Populär Historia ges ut av Svenska Historiska Media Tidskrifter AB sedan 1991. Redaktionen finns i Lund och tidningen utkommer 12gånger per år. Varje nummer är på drygt 70 sidor och innehåller utöver ett tiotal större artiklar även nyheter, expertsvar på läsarfrågor, insändare, debattinlägg, korsord, recensioner och ett kalendarium. Populär Historia utsågs till 'Årets tidskrift' 2004.
Just nu finns det inga aktuella erbjudanden
Du kan bevaka kommande erbjudanden genom att fylla i din epost i formuläret nedan. Du får då ett mail så fort vi får in ett nytt erbjudande med Populär Historia.Fler gratis sätt att spara och tjäna pengar
Vill du har lite extrapengar på kontot och har lite dötid ibland, kanske sitter på bussen eller tåget, så prova att delta i betalda undersökningar. Det finns många appar och tjänster där man svarar på frågeformulär och får ersättning för det.
Gillar du att tävla och vill vinna gratis prylar? På sajten Bli en vinnare.com finns tävlingar från många olika företag, sajter och sociala mediekonton. Allt samlat på ett ställe.
En del gratistävlingar har vi samlat även här hos oss. Det kan vara utlottningar bland alla de som blivit kunder eller startat ett abonnemang. Ibland är det helt gratis att delta om du uppger epost och telefonnummer.
Erbjudanden som andra tittar på
Gratis blöjor från Libero och Pampers
Flex Repair mot stela leder - 60 tabletter för halva priset
Gratis reflexer
Tjäna med Pollpronto och få registreringsbonus på $1
Sleep Repair startpaket till halva priset 30 dagar
Gratis choklad med smakprover från Marabou värde 1000 kr
Prova Sleepmore tabletter i 30 dagar (Pris: 0 kr + porto)
Prenumeration på TV-guiden 36 nr för 399 kr (51% rabatt)
Disney Prinsessor 8 nr för 479 kr + kjol, cape och tiara
Ta chansen att prenumerera på Disney Prinsessor och få en underbar gåva på köpet! Välj 8... Läs mer