Hoppa till huvudinnehåll

Golf Digest erbjudande

Tidningen Golf Digest är magasinet för den passionerade golfaren som strävar efter att slå bollen längre och bättre. I tidningen får man inte bara tips på hur man spelar bättre golf, utan också tips på bra golfbanor, artiklar om intressanta golfspelare och nya tekniker och material inom golfsporten.

Golf Digest utkommer 7 gånger per år och ges ut av Egmont Tidskrifter AB. Upplagan ligger kring 17 000 men läsarna kanske är något fler. En del av läsarna är prenumeranter och du kan bli en av de. Jämför även med andra prenumerationer på golftidningar.

Just nu finns det inga aktuella erbjudanden

Fler gratis sätt att spara och tjäna pengar

Vill du har lite extrapengar på kontot och har lite dötid ibland, kanske sitter på bussen eller tåget, så prova att delta i betalda undersökningar. Det finns många appar och tjänster där man svarar på frågeformulär och får ersättning för det.

Gillar du att tävla och vill vinna gratis prylar? På sajten Bli en vinnare.com finns tävlingar från många olika företag, sajter och sociala mediekonton. Allt samlat på ett ställe.

En del gratistävlingar har vi samlat även här hos oss. Det kan vara utlottningar bland alla de som blivit kunder eller startat ett abonnemang. Ibland är det helt gratis att delta om du uppger epost och telefonnummer.

Prenumeration på TV-guiden 36 nr för 399 kr (51% rabatt)

Du kan just nu teckna en prenumeration på TV-guiden och få 36 nr för 199 kr, vilket är hela 51%... Läs mer

Nyhetsbrev

Få gratis nyhetsbrev med nya erbjudanden och gratistips.

E-post:
Jag godkänner att data sparas enligt integritetspolicy.

↑ Till toppen av sidan